MUDr. Jana Murza na konferenci Psychologie práce a organizace 2024

Jedním z řečníků na mezinárodní konferenci Psychologie práce a organizace 2024, kterou spolupořádáme, bude MUDr. Jana Murza. 25. dubna bude mít příspěvek na téma Dopady robotizace na duševní zdraví zaměstnanců.

My Vám ji teď chceme trochu představit.

Vystudovala psychiatrii na Lékařské fakultě University Karlovy v Praze, je držitelkou mezinárodního certifikátu z kognitivně behaviorální psychoterapie. Pracovala jako psychiatrička, lektorka, projektová manažerka a ředitelka personální divize maloobchodní společnosti. V současné době se věnuje prevenci a péči o mentální zdraví v organizacích. Je spoluzakladatelkou spolku COLLO a autorkou knihy TO JE ONO! Praktická psychologie pro manažery. V Centru hygieny práce a pracovního lékařství SZÚ se věnuje kromě jiného projektu „Dopady robotizace na duševní zdraví zaměstnanců“.

Rádi Vás na konferenci uvidíme. Bližší informace najdete na https://ppao.upol.cz/