Dalším řečníkem na konferenci bude Konstantinos Kafetsios

Mezi hlavní řečníky mezinárodní konference Psychologie práce a organizace 2024 patří i Konstantinos Kafetsios. Působí jako mimořádný profesor Univerzity Palackého v Olomouci a člen fakulty Aristotelovy univerzity v Soluni. Zastával akademické pozice ve Spojeném království a Řecku. Zaměřuje se na emoce v mezilidské a sociální interakci, hierarchické vztahy v práci a sociální vztahy napříč kulturami. Publikoval více než 100 publikací v mezinárodních recenzovaných časopisech, zastával redakční role pro různé časopisy a sloužil jako ad hoc recenzent pro více než 60 mezinárodních recenzovaných časopisů. Je řádným členem International Society for Research on Emotion, International Association for Relationship Research a European Association of Social Psychology.

Na konferenci vystoupí s příspěvkem na téma Interpersonal schemata in leader-follower interaction.