Navštívili jsme Slovenskou technickou univerzitu

Dne 18. 7. 2024 jsme byli přizváni na jednání mezi Materiálovotechnologickou fakultou Slovenskej technickej univerzity a Fakultou managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Prohlédli jsme si prostory laboratoře ergonomie na Ústavu priemyselného inžinierstva a manažmentu a laboratoř na Ústave aplikovanej informatiky, automatizácie a mechatroniky. Se zájmem jsme si poslechli, čím se kolegové ze Slovenska zabývají, jak mají nastavenou spolupráci s praxí, čemu se věnují se výuce a jakými projekty se zabývají. Dostali jsme také možnost představit náš výzkumný tým PeopleFirst a jeho aktivity.

Velmi si vážíme vřelého přijetí a otevřené diskuse o možnostech spolupráce. Děkujeme. Těšíme se na budoucí společné projekty!